Naše služby

Kvalitně, včas a za domluvený rozpočet

  • DŮM NEBO BYT NA KLÍČ

   DŮM NEBO BYT NA KLÍČ

   Zajistíme stavbu domu nebo bytu „na klíč“. Bez starostí. Předáme vám stavbu dle projektu v domluveném termínu k nastěhování. Zařídíme veškerou dodávku stavebních prací, dodávku řemesel, instalací, profesí a podobně. Za dodávky prací, které jsou zajišťovány formou subdodávky, přebíráme plnou záruku.

  • HRUBÉ STAVBY

   HRUBÉ STAVBY

   Chcete ušetřit spoustu času i náročné práce a předejít případným konstrukčním komplikacím? Nechte hrubou stavbu domu na nás. Uděláme vše. Od terénních úprav, přípojek sítí až po střechu. Terénní úpravy, přípojky inženýrských sítí, základové desky, zednické práce, pokrývačské, tesařské a klempířské práce ..

  • DOKONČOVACÍ PRÁCE

   DOKONČOVACÍ PRÁCE

   Provádíme a zajišťujeme veškeré stavební dokončovací práce. Začištění a dokončení stavebního prostoru je důležitou tečkou za dosud provedenými pracemi. Zajistíme instalace elektrických sítí, sádrokartonářské práce, okna, obklady, dlažby, podlahy, topení, omítky, malířské práce, úklid ..

  • REKONSTRUKCE A RENOVACE

   REKONSTRUKCE A RENOVACE

   Citlivě, s respektem k původu stavby, renovujeme části nebo celý objekt. Navrhneme vám nejlepší řešení, pomůžeme s výběrem materiálů i designem. Provedeme zateplení fasád, renovace koupelen, podkroví a půdní vestavby, opravy střech, krovů i okapů, výměnu oken a parapetů, renovace topení i vody, renovace podlah, instalace podlahového topení ..

  • ZAHRADA A OKOLÍ DOMU

   ZAHRADA A OKOLÍ DOMU

   Po dokončení stavby domu následuje úprava okolního pozemku. Pomůžeme vám vše zrealizovat. O vaši zahradu můžeme pečovat i pravidelně. Provedeme pokládku dlažeb, chodníků a vjezdů, oplocení, sadové úpravy, údržbu zeleně, výsadbu trávníků a stromů, zahradní práce, bazény, usazení nádrží na vodu, vsakovací galerie, terasy, přístavky a pergoly.

  • PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

   PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

   Chcete stavět, rekonstruovat či opravovat rodinný dům? Kvalitně vypracovaná projektová dokumentace je základem pro každou stavbu. Vypracujeme kompletní projektovou dokumentaci pro novostavby, přestavby, rekonstrukce i stavební úpravy. Zajistíme veškerou inženýrskou činnost potřebnou k vydání příslušných stavebních povolení až po zajištění kolaudace.

© Copyright MAYTOWN INVEST s.r.o. / by TvujWeb.eu